O nás

Jsme rodinná firma založená v roce 1994. Laboratoř s původně třemi zaměstnanci si velmi rychle získala skvělé jméno a tím i pevné místo na trhu. Začala se rozrůstat nejen o specializované zubní techniky, ale také o špičkové přístrojové vybavení. To si vyžádalo rozšíření laboratoře do větších prostor , které se nacházejí ve zdravotním středisku v Ostravě a společníci firmy jsou zároveň jeho vlastníky.
Kvalitní a precizní výrobky na nejvyšší možné úrovni nám zajistili bohatou klientelu zubních lékařů a pacientů z celé České republiky. V současné době jsme jednou z největších zubních laboratoří na severní Moravě.


Nejen profesionální úroveň , ale hlavně lidské jednání a vstřícnost v podobě dialogu a ochoty jsou naším hlavním krédem.
Snažíme se držet krok s digitalizací výrobních postupů, snad i proto jsme se stali jednou z prvních digitalizovaných zubních laboratoří.
CAD-CAM systém , který nás ujistil, že lidská ruka není schopna konkurovat vyspělé technologii, byl důvodem vybudovat vlastní frézovací centrum. Od roku 2013 zhotovujeme CAD-CAM technologií veškeré práce nejen pro naši, ale také pro ostatní laboratoře.


Práce našich techniků zahrnuje talent, trpělivost a lásku k lidem, kteří nás potřebují. 
Děkujeme za vaši důvěru.


Videoprezentace